Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Murray visszatér

Murray visszatér
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

A teniszező csípőműtétje után párosban kezd újra játszani.

Andy Murray visszatér a versenyszerű teniszhez a londoni Queens Clubban a Fever Tree bajnokságon. A sztárversenyző egy csípőműtét után hagyott ki öt hónapot.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

Az egykori világbajnok és kétszeres wimbledoni győztes Feliciano Lopezzel indul párosban.

„Szerencsés vagyok, hogy visszatérhetek, már nagyon várom, hogy újra fájdalommentesen lehessek a pályán. Fogalmam sem volt, hol leszek öt-hat hónappal ezelőtt. Azt mondták, nem lesznek fájdalmaim, de majd meglátjuk, hogy tudok-e versenyezni, és egyáltalán milyen szinten. Eddig jól állnak a dolgok, ezért is indulok párosban" – mondta a játékos.

Murray célja, hogy visszatérhessen az egyéni versenyekre, de szerinte bölcs dolog először párosban indulni, noha korábban nem szerette ezt a számot. Lopez és Murray az első körben Caballal és Farah-val játszik majd.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Ötszettes csatában nyerte meg Alexander Zverev a Roland Garrost

Tenisz: Mirra Andreeva megnyerte a Roland Garros női döntőjét

Van, akinek tetszik, van akinek nem: jöhetnek az ötszettes női teniszmeccsek?