Az Euronews többé nem érhető el Internet Explorer-rel, ez a böngésző ugyanis nem támogatja a legújabb technikai fejlesztéseket. Arra kérjük, használjon más keresőt, mint amilyen az Edge, Safari, Google Chrome vagy Mozilla Firefox.

Autóbalesetben meghalt José Antonio Reyes

Elhunyt José Antonio Reyes. A korábbi, 21-szeres spanyol válogatott labdarúgó közlekedési balesetben vesztette életét, 35 éves volt.

Reyes a Sevillában kezdte pályafutását, az andalúz klubban két részletben 9 évet töltött, és háromszor nyert Európa-ligát.

Három évet játszott az Arsenalban, ahol angol bajnok, és FA-kupa-győztes lett. A Real Madriddal spanyol bajnok, az Atletico Madriddal pedig további kétszer hódította el az Európa-ligát. A Benficával portugál bajnoki címet szerzett.

Két hete még pályára lépett a másodosztályú Extremadurában.

José Antonio Reyest felesége és három gyermeke gyászolja.