Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

7000 embert küld el a Ford

7000 embert küld el a Ford
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

Hatalmas átszervezésebe kezdett a Ford, tudatta az alkalmazottakkal a cég vezérigazgatója e-mailben a Detroit-i központból. A cél az, hogy megspóroljanak 600 millió dollárt évente, de ehhez a a munkavállalók 10%-t el fogják bocsátani.

Hatalmas átszervezésebe kezdett a Ford Motor, tudatta az alkalmazottakkal a cég vezérigazgatója e-mailben a Detroit-i központból. A cél az, hogy megspóroljanak 600 millió dollárt évente, de ehhez a a munkavállalók 10%-t el fogják bocsátani. Összesen 7000 munkavállalót küldenek el globálisan augusztus végéig. A szellemi munkakörökből építenek le, a nyitott pozíciókat befagyasztják. Korábban az amerikai elnök élesen bírálta a céget amiért elbocsátásokkal akarta javítani az üzleti teljesítményét, de akkor főként a fizikai állományról volt szó. A hétfői bejelentést a leépítésekről a Fehér Ház egyelőre nem kommentálta.

HIRDETÉS
HIRDETÉS
Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Újra vizsgálják az Airbust: az EASA szárnytörések miatt A380-asokat ellenőriztet

Jön a digitális euró

Az EU 2027 elejére bankreformot tervez, milliárdos beruházásokat nyitna meg