Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

A pandák Moszkvába mennek

A pandák Moszkvába mennek
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

Két óriáspandát kap kölcsön Oroszország Kínától 15 évre.

Két óriás pandát kap kölcsön Oroszország Kínától 15 évre a veszélyeztetett állatok védelméről szóló tudományos együttműködés keretében. 

HIRDETÉS
HIRDETÉS

Ru Yi, a hároméves hím és Ding Ding a kétéves nőstény hétfő estére érkezik meg Moszkvába. A két állat az utazás előtti 30 napot karantéban töltötte, ez idő alatt orosz szakemberek a helyszínen azt tanulmányozták, hogyan kell majd a gondozni és ha szükséges, gyógyítani őket. Mindkét panda remek kondícióban van, Ding Ding még mindig tejet iszik, ezért neki az útra is csomagoltak tejport.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

A francia haditengerészet feltételezett orosz „szellemflotta” tankert foglal el

A drónok új nemzedéke már maga választ célpontot az AI segítségével

Magas rangú politikusok suttognak Putyin fülébe, hogy halassza el a parlamenti választásokat