Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Korosodó játékosoktól vált meg a német kapitány

Korosodó játékosoktól vált meg a német kapitány
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

Három veteránt rúgott ki Joachim Löw. Nem számít többé a válogatottban Mats Hummelsre, Thomas Müllerre és Jerome Boatengre.

Három korosodó Bayern-játékost rúgott ki a német válogatottból Joachim Löw. A szövetségi kapitány nem számít a továbbiakban Mats Hummelsre, Thomas Müllerre és Jerome Boatengre.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

A német szövetség szerint Löw már közölte döntését a három érintettel.

Ő maga ezt írta közleményében: „Köszönöm mindhármuknak a sok sikeres és különleges évet, amit együtt töltöttünk”.

A trió tagja volt a 2014-es világbajnok keretnek, és játszott a tavalyi, oroszországi tornán, ahol nagy meglepetésre már a csoportkör után búcsúzott a német csapat.

A 76-szoros válogatott Boateng és a 70-szeres válogatott Hummels egyaránt 30 éves, míg a kereken 100. válogatott szereplésnél tartó támadó, Müller 29.

A németek március 20-án Wolfsburgban Szerbiát fogadják felkészülési mérkőzésen, négy nappal később pedig Hollandia vendégeként lépnek pályára a 2020-as Európa-bajnoki selejtező első mérkőzésén.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Vb: Spanyolország kiütötte Szaúd-Arábiát, Belgium döntetlen játszott Iránnal

Kígyótól ijedeztek a német focisták a VB-n, de a szövetségi kapitány minden állatot szeret

Vb 2026: 50 éves a büntetőpárbaj és a panenkázás