Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Újabb Trump-Kim csúcs

Újabb Trump-Kim csúcs
Szerzői jogok  REUTERS/Leah Millis
Szerzői jogok REUTERS/Leah Millis
Írta: Rippel Veronika
Közzétéve: A legfrissebb fejlemények
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

A vietnámi fővárosban tartja második találkozóját Donald Trump és Kim Dzsongun.

Megkezdődött az újabb történelmi találkozó az amerikai elnök és az észak-koreai vezető között. Donald Trump és Kim Dzsongun a vietnámi fővárosban, Hanoiban találkozik egymással.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

A tiszteletükre adott díszvacsora előtt kezet ráztak, és mosolyogva pózoltak a nemzetközi sajtó képviselői előtt.

Rövid beszélgetést folytatott a két vezető egymással. Trump annyit mondott, hogy várja ezt a nagyon sikeresnek ígérkező tanácskozást. Hozzátette, hogy egyébként nagyon jó a kapcsolata Kim Dzsongunnal. Az érdemi kétoldalú tárgyalások csütörtökön lesznek.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Kína exportkorlátozásokat vezetett be tíz amerikai vállalattal szemben

Meggyengülhet a világ egyik legerősebb szövetsége? Izrael és Amerika 78 évének története

Megkezdődtek és rövid időre meg is szakadtak az amerikai-iráni tárgyalások Svájcban