Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Szemétlerakó lángolt Milánó mellett

Szemétlerakó lángolt Milánó mellett
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

A környéken élőket felszólították: tartsák zárva az ablakokat, hogy a hulladék égésekor keletkező mérgező füst ne juthasson be a szobákba.

Lángra kapott egy hulladéklerakó Milánó egyik külső kerületében. A Quarto Oggiaro városrésznél lévő szeméttelep vasárnap éjjel gyulladt fel, több mint tíz tűzoltóautó érkezett a helyszínre és még hétfő délelőtt is küzdöttek a 40 méter magas lángokkal.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

A tűz nem érintett lakóépületet. Sérültekről nem érkezett jelentés.

A környéken élőket felszólították: szigorúan tartsák zárva az ablakokat, hogy a hulladék égésekor keletkező mérgező füst ne juthasson be a szobákba.

Idén ez már a 17. szeméttűz Lombardia régióban.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Tűz pusztít újdelhi épületben, legalább 18 halott

Tűz pusztított egy kenyai lányiskola kollégiumában, legalább 16 diák meghalt

Nyolcan meghaltak iráni bevásárlóközpont tüzében, nyomoznak az építő ellen