Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Lezárták a legmagasabb olasz völgyhídat

Lezárták a legmagasabb olasz völgyhídat
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

A középső pillért csak a szentlélek tartja.

Lezárta a közútkezelő Olaszország legmagasabb völgyhídját, amely az Abruzzi és a Molise régiókat köti össze. A genovai hídomlás nyomán végzett ellenőrzések feltárták, hogy a viadukt 185 méter magas középső pillére az évek során gyakorlatilag elfordult a talapzatán, és csak egy keskeny rész tartja, ezen kívül belső problémákat is észleltek a tartószerkezetben. Augusztus 16-án a Richter-skála szerint 5,1 magnitúdójú földrengés volt a térségben, ez is hozzájárult a híd állapotának romlásához. A hidat meghatározatlan időre zárták le.

HIRDETÉS
HIRDETÉS
Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Ismét London utcáin a World Naked Bike Ride kerékpáros felvonulás

Kína legmagasabb hídja turisták millióit vonzza

Dél-koreai felüljáró-omlás Szöulban: három halott