Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Bundesliga: Kiesett a Hamburg

Bundesliga: Kiesett a Hamburg
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

Szalai Ádám a Bajnokok Ligájában indulhat csapatával.

Története során először kiesett a Hamburg a Bundesligából.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

Amikor ez eldőlt, félbeszakadt a Hamburg–Mönchengladbach mérkőzés a német labdarúgó bajnokságban. A Hamburg kiesése a Wolfsburg Köln elleni sikerével (4-1) vált biztossá, így a Hamburg hiába nyert a Mönchengladbach ellen (2-1).

Szalai Ádám csapata, a Hoffenheim 3-1-re verte a Dortmundot, így harmadik lett és a Bajnokok Ligájában indulhat. A találkozón Szalai is gólt lőtt.

Gulácsi Péter együttese, a Leipzig 6–2-re győzte le Dárdai Pál Hertháját, így Európa-ligás. A Leipzig a 6., a Hertha a 10. helyen végzett.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Cristiano Ronaldo hatodik világbajnokságán is gólokat szerzett

Vb: Spanyolország kiütötte Szaúd-Arábiát, Belgium döntetlen játszott Iránnal

Kígyótól ijedeztek a német focisták a VB-n, de a szövetségi kapitány minden állatot szeret