Az Euronews többé nem érhető el Internet Explorer-rel, ez a böngésző ugyanis nem támogatja a legújabb technikai fejlesztéseket. Arra kérjük, használjon más keresőt, mint amilyen az Edge, Safari, Google Chrome vagy Mozilla Firefox.

Isner történelmi győzelme

Meglepetésre John Isner nyerte a Miami Open keménypályás tenisztornát.

A férfi verseny döntőjében az amerikai játékos három szettben legyőzte a negyedik helyen kiemelt német Alexander Zverevet.

Az első játszmát a rövidítésben Zverev nyerte, a másodikat viszont 6-4-re elveszítette. A döntő szettben az amerikai 4-4 után elnyerte ellenfele adogatását.

Zverev dühében összetörte az ütőjét.

Isner végül 6-4-gyel lezárta a meccset. Ez volt az első ATP 1000-es tornagyőzelme.

"Hihetetlen. Ennek a tornának óriási a történelme. Soha nem tudtam volna elképzelni, hogy a döntőbe jutok ezen a történelmi helyen és győzök itt, a Crandon Parkban. Ez csodálatos” - mondta John Isner.