Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Kim Dzsongun húga Szöulban

Kim Dzsongun húga Szöulban
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

Kim Dzsongun húgát fogadta Szöulban a dél-koreai elnök.

Fontos diplomáciai találkozó zajlott Dél-Korea és Észak-Korea között.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

Dél-Korea államfője, Mun Dzsein fogadta az észak-koreai vezető lánytestvérét a szöuli elnöki palotában szombaton. Hazájában rendkívül befolyásosnak számít Kim Jodzsongon. 

Az ötvenes évek óta nem volt ilyen magas rangú diplomáciai esemény a két ország között. Kim a téli olimpia nyitóünnepségére érkezett, és utána látogatott el a déli ország elnökéhez. A találkozó előtt az Egyesült Államok arra figyelmeztetett, hogy Dél-Koreának nem kellene túl szívélyesnek lennie az északi rezsimmel.

Hírügynökségi beszámolók szerint Kim Phenjanba szóló meghívót adott át Munnak.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

30 év börtönbüntetést kapott az életfogytiglani mellé a volt dél-koreai elnök

Dél-koreai felüljáró-omlás Szöulban: három halott

Dél-Korea: robot szerzetesek vonulását nézik ezrek Szöul történelmi utcáin