Vilnius lenne Európa G-pontja?

Access to the comments Kommentek
Írta: Noemi Mrav
Vilnius lenne Európa G-pontja?

Jelenleg is tárgyalnak a vilniuszi tursztikai hivatal munkatársai arról, hogyan használhatnák fel azt a reklámötletet, mely a litván fővárost Európa G-pontjához hasonlítja. 

A vírusként terjedő reklámot két diák találta ki, a koncepció része volt egy nő, aki Európa térképén fekszik, és kezével "épp megragadja" Litvániát. A felirat ehhez a következő volt: "Vilniusz, Európa G-pontja. Senki sem tudja, hol van, de ha rátalálsz, az valami fantasztikus."

Az ötletgazda a 25 éves Jurgis Ramanauskas és a 27 éves Skaistė Kaurynaitė az Atomic Garden School kreatív reklám órájára készítették a posztert.

"Örömmel tölt el minket, hogy diákjaink munkája ekkora érdeklődést váltott ki" - mondta el Kęstutis Kuskys projektmenedzser az Euronews-nak. - "Iskolánk nem adja el a diákok által kitalált ötleteket. Ennek ellenére a Go Vilnius azt tervezi, hogy hamarosan felhasználja valamilyen formában ezt a marketingötletet a főváros külföldi ismertsége érdekében, vagyis jelenleg is folynak a tárgyalások" - tette hozzá.

Látott már ennél ötletesebb, kreatívabb turisztikai posztert, reklámot? Ha igen, küldje el a mrav.noemi@euronews.com címre.