Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Kigyulladt a Trump-torony

Kigyulladt a Trump-torony
Szerzői jogok  REUTERS/Andrew Kelly
Szerzői jogok REUTERS/Andrew Kelly
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button

Az elnök élete nem volt veszélyben, de ketten megsérültek.

Tűz ütött ki a New York-i Trump-toronyban hétfőn, ketten megsérültek, egyikük súlyosan. Az amerikai elnök éppen Washingtonban volt, nem tartózkodott az épületben.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

Az eddigi információk szerint a tüzet valószínűleg elektromos hiba okozta. A tűzoltókhoz beérkező segélyhívás a 68 emeletes épület legfelső szintjéről érkezett, ahol Donal Trump rezidenciája volt, mielőtt elnökként családjával a Fehér Házba költözött.

A közösségi médiában több videó is megjelent a füstölő toronyházról, amelyben irodák és luxuslakások vannak. Több mint 80 tűzoltó küzdött a lángokkal, végül sikerült eloltaniuk a tüzet.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

"Csak semmi diplomácia kérem, mi amerikaiak vagyunk" - romlanak az USA kapcsolatai világszerte

Kiszivárgott tervezet: Irán lemond az atomfegyverekről, az USA 300 milliárdot ígér

Washington: a Lincoln-emlékmű medencéje pár nappal a felújítás után bezöldült