Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Megerősítették, hogy Kim Dzsong Namé a halála után vizsgált test

Megerősítették, hogy Kim Dzsong Namé a halála után vizsgált test
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

Megerősítették, hogy Kim Dzsong Namé a halála után vizsgált test, közölték a maláj hatóságok.

Megerősítették, hogy Kim Dzsong Namé a halála után vizsgált test, közölték a maláj hatóságok. Az észak-koreai diktátor féltestvérét múlt hónapban ölték meg a Kuala Lumpur-i nemzetközi repülőtéren.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

A maláj miniszterelnök-helyettes szerint a DNS-teszt kizár minden kétséget, a mintát az áldozat egyik gyermekétől vették.

- A mintákat a kriminalisztikai protokollok szerint kezeték, így a DNS-teszt után azt kell mondanom, hogy a test Kim Dzsong Namé – mondta a maláj miniszterelnök-helyettes, Ahmad Zahid Hamidi.

A maláj rendőrség szerint továbbra is az gyanítható, hogy két nő kente a világ legerősebb mérgét, a VX nevű idegmérget az áldozat arcára. A VX pár cseppje bőrön keresztül is hamar felszívódik, és olyan gyorsan öli meg az áldozatot, hogy segítségnyújtásra nem marad idő. Az idegmérget az ENSZ tömegpusztító fegyverként tartja nyilván.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

30 év börtönbüntetést kapott az életfogytiglani mellé a volt dél-koreai elnök

Az atomprogram helyett inkább a gazdasági együttműködésről volt szó a kínai elnök észak-koreai útján

Hszi Csin-ping Kim Dzsong Unnal találkozik, Kína és Észak-Korea erősíti szövetségét