Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Ausztrál rögbis halála

Ausztrál rögbis halála
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

Meghalt Daniel Vickerman.

Meghalt Daniel Vickerman. Az egykori válogatott ausztrál rögbist sydneyi otthonában találták holtan, a rendőrség feltételezése szerint öngyilkos lett.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

A dél-afrikai születésű játékos 63-szor lépett pályára az ausztrál válogatottban, amellyel három világbajnokságon vett részt. Vickerman egy-egy világbajnoki ezüst- (2003) és bronzérmet (2011) nyert mielőtt öt éve visszavonult.

A kiváló fizikumú rögbis 37 éves volt.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Senki sem értette a bírót, de az internet imádja: megérkezett az első vb-mém

A házigazda Mexikó 2–0-ra győzött a vb-nyitómeccsén Dél-Afrika ellen

Rekordszámú rendőrt mozgósít Franciaország a pénteken kezdődő Rögbi-világbajnokságra