This content is not available in your region

Lampard befejezte

Visszavonul Frank Lampard. Az angol válogatott labdarúgó 38 évesen fejezi be pályafutását.

Az utoljára a New York Cityben futballozó Lampard hazájában először a West Ham Cityben, utoljára pedig a Manchester Cityben játszott, de legjobb éveit a Chelsea-nél töltötte.

A középpályás 211 gólt szerzett a londoni klub mezében, amivel ő a Chelsea legeredményesebb játékosa. A kékeknél töltött 13 éve alatt Lampard – többek között – Bajnokok Ligáját, Európa-ligát, három bajnoki címet és négy FA-kupát nyert, a 2005-ös Aranylabda-szavazáson pedig a második helyen végzett (Ronaldinho mögött).

A 106-szoros válogatott játékos Angliával három világbajnokságon és két Európa-bajnokságon vett részt. Lampard arra készül, hogy edzőként folytatja pályafutását.

Az Euronews többé nem érhető el Internet Explorer-rel, ez a böngésző ugyanis nem támogatja a legújabb technikai fejlesztéseket. Arra kérjük, használjon más keresőt, mint amilyen az Edge, Safari, Google Chrome vagy Mozilla Firefox.