BL - Megint Messi-mesterhármas

Újabb nyolc mérkőzéssel zárult a labdarúgó Bajnokok Ligája 3.

Újabb nyolc mérkőzéssel zárult a labdarúgó Bajnokok Ligája 3. fordulója.

Az A csoportban a Paris Saint Germain 3-0-ra legyőzte a Baselt. A gólokat Di Maria, Lucas Moura és Cavani szerezték.

Az Arsenal 6-0-ra verte a Ludogorecet. A két győztes azonos pontszámmal áll a csoport első két helyén.

Kikapott otthon a Napoli a B csoportban. A Besiktas 3-2-re nyert úgy, hogy háromszor vezetett, harmadszorra az olaszok már nem egyenlítettek. A győztes gólt Aboubakar szerezte a 86. percben.

A Besiktas felzárkózott a csoport élén álló Napoli mögé, vendégként nyert a Benfica is (2-0) a Dinamo Kijev otthonában.

Hetedszer szerzett mesterhármast Lionel Messi a Bajnokok Ligájában (ebben a sorozatban pedig másodszor szerzett három gólt egy mérkőzésen). Az argentin sztár góljaival, és Neymar találatával a Barcelona 4-0-ra verte a Manchester Cityt. Mindkét csapat tíz emberrel fejezte be a mérkőzést (előbb Raul Bravót, majd Mathieut állították ki).

A Barcelona fölényesen vezeti a C csoportot. A másik találkozón a Mönchengladbach 2-0-ra győzött a Celtic vendégeként.

A D csoportban a Bayern München fölényesen, 4-1-re verte a PSV Eindhovent. Müller, Kimmich, Lewandowski és Robben volt eredményes a németektől, Narsingh a hollandoktól.

Az Atlético Madrid 1-0-ra győzött a Rosztov ellen idegenben. A spanyolok három győzelemmel vezetik a csoportot.