Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Kenya: összecsapott a rendőrség a tüntetőkkel

Kenya: összecsapott a rendőrség a tüntetőkkel
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

Összecsapott a rendőrség a tüntető egyetemistákkal Kenya fővárosában.

Összecsapott a rendőrség a tüntető egyetemistákkal Kenya fővárosában. A könnygáz mellett éles lőszert is bevetettek a biztonsági erők. Legkevesebb öt ember megsérült.
A diákok az utak nem megfelelő biztonsága miatt tiltakoztak, miután négyen meghaltak vasárnap, amikor felborult egy busz a forgalmas főúton Nairobiban.

HIRDETÉS
HIRDETÉS
Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Zavargások törtek ki Észak-Írország több városában egy késeléses támadás után

A dél-afrikai elnök ígéri: intézkedik az „illegális bevándorlással kapcsolatos aggodalmak" ügyében

50 éves lenne, ha élne – Alekszej Navalnijra emlékeztek Oroszország-szerte