Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Tito halálának évfordulójára emlékeztek

Tito halálának évfordulójára emlékeztek
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

Több százan gyűltek össze Belgrádban, hogy megemlékezzenek a volt Jugoszlávia államfőjének, Josip Broz Tito halálának 36. évfordulójáról. Sokan a

Több százan gyűltek össze Belgrádban, hogy megemlékezzenek a volt Jugoszlávia államfőjének, Josip Broz Tito halálának 36. évfordulójáról. Sokan a régi jugoszláv zászlóval érkeztek, vörös kendőt és partizán sapkát viseltek. Tito 1980-ig volt a balkáni ország első számú vezetője.

HIRDETÉS
HIRDETÉS
Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

A szerb energiaügyi miniszter közölte, hogy kompromisszumot kötöttek a MOL-lal

A szerb „jégember” mínuszokkal indítja újra az elméjét

Jelentős drogfogás Szerbiában: a rendőrség lefoglalt 5 tonna marihuánát Kruševacban