Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Illegális uránkereskedelem miatt vettek őrizetbe hat embert Grúziában

Illegális uránkereskedelem miatt vettek őrizetbe hat embert Grúziában
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

Őrizetbe vettek Grúziában három grúz és három örmény állampolgárt, akik uránt akartak eladni 200 millió dollárért. A csoport egyik tagjának lakhelyén

Őrizetbe vettek Grúziában három grúz és három örmény állampolgárt, akik uránt akartak eladni 200 millió dollárért. A csoport egyik tagjának lakhelyén lefoglaltak egy uránnal teli gyári szállítókonténert. Radiológiai szakértői vizsgálatot követően megállapították, hogy az anyag sugárzási szintje veszélyt jelent az emberi egészségre és életre is.

HIRDETÉS
HIRDETÉS
Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Tízezrek tüntettek Grúziában az EU-tagságért függetlenségének 35. évfordulóján

Tízezrek vonultak Tbilisziben: Grúzia függetlenségi napját EU-párti tüntetések kísérik

Egy grúz faluban újjáéled a Berikaoba, az ősi pogány tavaszi fesztivál