Az Euronews többé nem érhető el Internet Explorer-rel, ez a böngésző ugyanis nem támogatja a legújabb technikai fejlesztéseket. Arra kérjük, használjon más keresőt, mint amilyen az Edge, Safari, Google Chrome vagy Mozilla Firefox.

Norvég kerekes állt élre

Nem sikerült jól az elsőt megnyerő Bob Jungels számára a második szakasz az ománi országúti kerékpáros körversenyen. A luxemburgi versenyző holtversenyben 31. lett, így összetettben visszaesett az 5. helyre.

A 162 kilométeres etapot Edvald Boasson-Hagen nyerte – Jungelst például közel egy perccel (59 mp) megelőzve.

A szakaszgyőzelem kérdése sprintbefutó után dőlt el. Boasson-Hagen mögött – azonos idővel – Vincenzo Nibali és Greg Van Avermaet végzett a második, illetve harmadik helyen.

Összetettben ugyanez a sorrend. A norvég kerekes 4 valamint 6 másodperccel előzi meg olasz és belga vetélytársát.