RÖGBI: Jön a második forduló a Hat Nemzet Kupájában

A játéknap rangadója a Franciaország-Írország találkozó lesz.

Az Olaszország elleni 23-21-es győzelem után ismét hazai pályán játszik a rögbisek Hat Nemzet Kupájában a francia válogatott.

A kékek szövetségi kapitánya, Guy Noves ezúttal is számolhat Virimi Vakatawával, a Fidzsi szigetekről származó, honosított játékos az olaszok ellen 1 célt futott a Stade de France-ban, igaz, a franciák formájáról sokat elmond, hogy csak Sergio Parisse utolsó perces hibája miatt tudták megnyerni a nyitótalálkozót.

Írország viszont Jonathan Sexton hajrában elért hárompontosának köszönheti, hogy pontot mentett hazai pályán Wales ellen. A zöldek azonban idegenben is esélyesebbnek számítanak, hiszen a tavalyi világbajnokság csoportkörében legyőzték szombati ellenfelüket. A Franciaország-Írország mérkőzés 15:25 perckor kezdődik.