Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Lelépő kubai testvérpár

Lelépő kubai testvérpár
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

Két játékos elhagyta a kubai baseball válogatottat Santo Domingóban. A kubai csapat a Dominikai Köztársaság fővárosában játszott mérkőzést, a két

Két játékos elhagyta a kubai baseball válogatottat Santo Domingóban.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

A kubai csapat a Dominikai Köztársaság fővárosában játszott mérkőzést, a két játékos, a Gurriel testvérek, ezután, a szállodából tűntek el.

Feltételezések szerint, a 31 éves Yulieski Gurriel és a nála kilenc évvel fiatalabb Lourdes Gurriel az Egyesült Államokba tartanak, hogy profiként folytassák pályafutásukat.

Ez már csak azért sem lenne meglepő, mert – egy témába vágó jelentés szerint – csak a tavalyi évben 150 baseball játékos hagyta el Kubát.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

A békemegállapodás nem vonatkozik a futballra, ezt tapasztalja az iráni vb-keret

Foci-vb: Trump már elrontotta a hangulatot? EP-képviselők vitáznak a The Ringben

Több mint 50 év után újra a New York Knicks az NBA bajnoka