Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Jövő héten kezdődik a Hat Nemzet-kupa

Jövő héten kezdődik a Hat Nemzet-kupa
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

A szokásos fotózásra gyűltek össze Londonban a Hat Nemzet-kupa csapatkapitányai. A rangos rögbisorozaton hagyományosan Franciaország, Olaszország

A szokásos fotózásra gyűltek össze Londonban a Hat Nemzet-kupa csapatkapitányai. A rangos rögbisorozaton hagyományosan Franciaország, Olaszország, Anglia, Skócia, Írország és Wales vesz részt.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

Az idei Hat Nemzet-kupa február 6-án kezdődik. Az első játéknapon a címvédő írek Walest látják vendégül, a franciák az olaszokkal, az angolok a skótokkal játszanak.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Ausztrália remek rajtot vett a vb-n, legyőzte Törökországot

Podcast: Tényleg csoda a 100. percben esett magyar gól az egykori kiváló Fradi-játékos szerint

Milliók várják, hogy Skócia összecsapjon a házigazda németekkel az EB nyitómeccsén