Africa Race - Nem rontottak, de nem is javítottak a magyarok

A motorosok mezőnyében Dmitrij Agoskov nyerte az Africa Race tereprali verseny 11., utolsó előtti futamát. Az orosz motoros első szakaszgyőzelmét aratta a versenyen.

A második helyet a francia Stephane Hamard szerezte meg Pal Anders Ullevalseter előtt. A norvég versenyző továbbra is fölényesen vezet az összetett versenyben.

Az autósoknál Mathieu Serradori volt a leggyorsabb, az élen a kazah Kanat Sagirov-Vitalij Jevtyekov páros áll.

A Szalay Balázs-Bunkoczi László páros a 13. helyen végzett. A magyarok összetettben is tizenharmadikok.

A kamionosoknál Kovács Miklósék az 5. helyen végeztek, és ez a helyezésük összetettben is. Az orosz Anton Sibalov és társai állnak az első helyen.