Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

A BP 20 milliárdot fizet az olajkatasztrófa miatt

A BP 20 milliárdot fizet az olajkatasztrófa miatt
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

Az amerikai legfőbb ügyész bejelentette, hogy a BP olajcég több mint 20 milliárd dollárt fizet a 2010-ben a Mexikói-öbölben bekövetkezett

Az amerikai legfőbb ügyész bejelentette, hogy a BP olajcég több mint 20 milliárd dollárt fizet a 2010-ben a Mexikói-öbölben bekövetkezett olajkatasztrófa miatt. Az egyezség kiterjed a BP elleni összes polgári jogi követelésre, és véget vet a halálos balesetet követő, öt évig húzódó jogi csatározásnak.

HIRDETÉS
HIRDETÉS
Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Földrengés lesz? A Szent András-törésvonalban felgyülemlett feszültség még sosem volt ilyen magas

Túl gyorsan avulnak az F-35 vadászgépek - vagyonokat kell költeni rájuk

Nemsokára Elon Musk lesz az első trilliárdos - messze megelőzve mindenki mást