Az Euronews többé nem érhető el Internet Explorer-rel, ez a böngésző ugyanis nem támogatja a legújabb technikai fejlesztéseket. Arra kérjük, használjon más keresőt, mint amilyen az Edge, Safari, Google Chrome vagy Mozilla Firefox.

Messi térde megsérült, két hónapot kell kihagynia

Várhatóan két hónapig nem léphet pályára Lionel Messi, a Barcelona világklasszis labdarúgója.

Az argentin támadó klubcsapata szombati mérkőzésén sérült meg, amikor ütközött Daniel Castellanóval a 3. percben. Ezután még megpróbált játszani, de 6 perccel később le kellett cserélni. Messi saját lábán, de sántikálva hagyta el a játékteret.

Este a kórházban megállapították, hogy elszakadt bal térdének belső oldalszalagja, így felépülése legalább 7-8 hetet vesz majd igénybe.

A 28 esztendős világsztár ebben a szezonban 9 meccsen már 6 gólt szerzett a katalánok színeiben.

A bajnoki találkozót egyébként 2-1-re megnyerte a Barcelona a Las Palmas ellen, Luis Suárez két góljával.