Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Hét év múlva Durban rendezi a nemzetközösségi játékokat

Hét év múlva Durban rendezi a nemzetközösségi játékokat
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

- A Nemzetközösségi Játékok Szövetségének közgyűlése a 2022-es nemzetközösségi játékokat a dél-afrikai szövetségnek ítélte, a rendező város tehát

- A Nemzetközösségi Játékok Szövetségének közgyűlése a 2022-es nemzetközösségi játékokat a dél-afrikai szövetségnek ítélte, a rendező város tehát Durban lesz – jelentette be a játékok szövetségének leköszönő elnöke, Tunku Imran.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

A maláj herceg a szövetség új-zélandi közgyűlésén tette meg bejelentését, melynek értelmében a nemzetközösségi játékokat először rendezik Afrikában. Durban – a kanadai Edmonton visszalépése után – az egyetlen pályázó volt a rendezésre.

A nemzetközösségi játékokat négyévente rendezik meg, az egykori Brit Birodalomhoz tartozó országok részvételével.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Senki sem értette a bírót, de az internet imádja: megérkezett az első vb-mém

A házigazda Mexikó 2–0-ra győzött a vb-nyitómeccsén Dél-Afrika ellen

Rögbi vb: Jön a döntő