Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

El a kezekkel a Cataniától!

El a kezekkel a Cataniától!
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

Háromezren tüntettek Cataniában a város nevét viselő helyi labdarúgó klub kedden őriztetbe vett vezetői ellen. A Catania elnökét, Antonio

Háromezren tüntettek Cataniában a város nevét viselő helyi labdarúgó klub kedden őriztetbe vett vezetői ellen.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

A Catania elnökét, Antonio Pulvirentit és további hat személyt – köztük az alelnököt és a klubmenedzsert – mérkőzések befolyásolásával gyanúsítják.

A szurkolók a szicílai klub vezetőinek távozását követelték a csapatszínek miatt “a piros-kék büszkeség demonstrációjának” nevezett tüntetésen. “El a kezekkel a Cataniától!” és “Pulvirenti, tűnj el!” – ezek voltak a leggyakoribb szlogenek.

A Catania a másodosztályú bajnokság 15. helyén végzett úgy, hogy az utolsó öt mérkőzésén csak két pontot szerzett. Ezt találták gyanúsnak a hatóságok, ezért a klubvezetőket valamint a további gyanúsítottakat – fogadóirodák ügynökeit és tulajdonosait – házi őrizetbe helyezték.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

Elhunyt Alex Zanardi, volt autóversenyző és paralimpiai bajnok

Cristiano Ronaldo hatodik világbajnokságán is gólokat szerzett

Vb: Spanyolország kiütötte Szaúd-Arábiát, Belgium döntetlen játszott Iránnal