Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Véget ért a Merkúr-küldetés

Véget ért a Merkúr-küldetés
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button

A vizsgált bolygó lett az űrszonda temetője.

Befejezte küldetését a NASA Merkúr-kutató űrszondája.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

Négy évig tanulmányozta a Naprendszer legbelső és legkisebb bolygóját. Egyebek mellett felfedezte, hogy a magas hőmérséklet ellenére jég van a Merkúr árnyékos krátereiben.

Küldetésének végén csütörtökön becsapódott a bolygó felszínén.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

"Csak semmi diplomácia kérem, mi amerikaiak vagyunk" - romlanak az USA kapcsolatai világszerte

Trump: amerikai autócégek üzemeiben gyártunk rakétákat az amerikai haderőnek

Földrengés lesz? A Szent András-törésvonalban felgyülemlett feszültség még sosem volt ilyen magas