Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Autósüldözés közben dobálták el a drogot

Autósüldözés közben dobálták el a drogot
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve:
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button

Hiába könnyítettek a terhen, a drogfutárokat utolérték az arizonai rendőrök

A hajsza közben szabadultak meg a marihuána csomagoktól drogfutárok Arizonában múlt szerdán.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

A rendőrségi üldözést egy járőrautó fedélzeti kamerája rögzítette, a járművek néha 150 kilométeres sebességgel száguldoztak. A felvételeket csak a hétvégén tették közzé.

Az eldobált kábítószeres zsákokat később összeszedték a rendőrök.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

"Csak semmi diplomácia kérem, mi amerikaiak vagyunk" - romlanak az USA kapcsolatai világszerte

Trump: amerikai autócégek üzemeiben gyártunk rakétákat az amerikai haderőnek

Földrengés lesz? A Szent András-törésvonalban felgyülemlett feszültség még sosem volt ilyen magas