Newsletter Hírlevél Events Események Podcasts Videók Africanews
Loader
Hirdetés

Börtönbe mehet a cseh kormányfő

Börtönbe mehet a cseh kormányfő
Szerzői jogok 
Írta: Euronews
Közzétéve: A legfrissebb fejlemények
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on
Megosztás Close Button
Másolja a cikk videójának embed-kódját Copy to clipboard Hivatkozás másolva!

Vádemelési javaslattal zárta le az Andrej Babis kormányfő elleni nyomozást a cseh rendőrség. A vizsgálat szerint Babis kétmillió eurót lopott, ezért pedig börtönbe kerülhet.

Vádemelési javaslattal zárta le az Andrej Babis kormányfő elleni nyomozást a cseh rendőrség. A vizsgálat szerint Babis kétmillió eurót lopott, ezért pedig börtönbe kerülhet.

HIRDETÉS
HIRDETÉS

Az esetet Gólyafészek-ügyként lett ismert Csehországban, a lényege pedig, hogy a cseh miniszterelnök kétmillió eurós EU-támogatást vett fel egy tulajdonában álló gazdaság számára.

Ugrás az akadálymentességi billentyűparancsokhoz
Megosztás Kommentek Kövesse az Euronewst a Google-on

kapcsolódó cikkek

"A magyarországihoz hasonló rendszer épül Csehországban"

Műszaki hiba miatt órákra leállt a német vasút keddről szerdára virradóra

Titkos EU-s találkozó egy tálib delegációval