Ez a tartalom nem elérhető az ön régiójában

Hosszabbításban egyenlített a Toronto

Access to the comments Kommentek

<p>Egyenlített a <strong>Toronto Raptors</strong> az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (<span class="caps">NBA</span>) rájátszásában a <strong>Miami Heat</strong> ellen. A kanadaiak rendkívül szoros küzdelemben, hosszabbításban győztek a Keleti főcsoport elődöntőjének második mérkőzésén.</p> <p>Végig fej fej mellett haladtak a csapatok. Az utolsó negyed közepén 77–70-re vezettek a floridaiak, de nem tudták megtartani előnyüket. A rendes játékidő döntetlenül, 86–86-tal zárult.</p> <p>A hosszabbításban pedig a hazaiak voltak jobbak, a végeredmény 96–92 a Toronto javára. <strong>DeMarre Carroll</strong> 21 ponttal járult hozzá csapata sikeréhez.</p> <p>A valamelyik fél négy győzelméig tartó párharc állása ezzel 1–1. A Keleti főcsoport elődöntőjének harmadik találkozóját szombaton játsszák Miamiben.</p>