Ez a tartalom nem elérhető az ön régiójában

Shiffrin hazai közönség előtt ünnepelt

Access to the comments Kommentek

<p><strong>A szlovák Petra Vlhová nyerte a női műlesiklást az alpesi sízők világkupa-versenyén a coloradói Aspenben.</strong></p> <p>A fiatal sportoló szenzációsan versenyzett szombaton. Az első futam után még hátrányban volt, de a másodikban mindenkinél gyorsabbnak bizonyult, és pályafutása második vk-versenyét nyerte.</p> <p>A liptószentmiklósi születésű Vlhová a sportág egyik nagy ígérete. Már 17 évesen debütált a felnőttek között, és kedvenc számában, a szlalomban egyre jobb eredményeket ér el.</p> <blockquote class="twitter-tweet" data-lang="hu"><p lang="cs" dir="ltr">Mikaela Shiffrin confirms overall title as Petra Vlhova wins slalom finale <a href="https://t.co/y1JnbNZUH8">https://t.co/y1JnbNZUH8</a> <a href="https://twitter.com/hashtag/sports?src=hash">#sports</a> <a href="https://t.co/FDFgaMMNuF">pic.twitter.com/FDFgaMMNuF</a></p>— Michelle Morris (@WhazzupCAVS) <a href="https://twitter.com/WhazzupCAVS/status/843190865971494912">2017. március 18.</a></blockquote> <script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script> <p>Mindössze 24 századmásodperccel szorult a második helyre a szám olimpiai bajnoka, <strong>Mikaela Shiffrin.</strong> A végén mégis a 22 esztendős amerikai volt a legboldogabb a hazai közönség előtt.</p> <p>Remek szezont tudhat maga mögött, öt éven belül már negyedszer nyerte meg a szakági összetett versenyt legerősebb számában, a lesiklásban. Ám az idén először ő lett a sportág királynője, és a magasba emelhette a világkupa összetett győztesének járó kristálygömböt is.</p>