BL - Folytatódik a Leicester-csoda

Két mérkőzéssel folytatódott a labdarúgó Bajnokok Ligája.

A Leicester City a 27. percben Morgan góljával vezetést szerzet a Sevilla ellen, majd a második játékrészben – két perccel Escudero kapufája után – Albrighton talált a kapuba (54. perc).

A hajrában Nasrit sportszerűtlenségért kiállították, Nzonzi tizenegyesét pedig kivédte Smeichel. 2-0-ra nyert a Leicester, így 3-2-s összesítéssel továbbjutott.

A legjobb nyolc között folytathatja szereplését a Juventus is.

A torinóiak az első félidőben nem csak az eredményt, de a két csapat létszámát tekintve is előnybe kerültek a Porto elleni hazai találkozón. Pereirát kezezésért kiállították, az emiatt megítélt büntetőt pedig Dybala váltotta gólra (42. perc).

A folytatásban sok minden már nem történt. A Juventus kettős győzelemmel (2-0 és 1-0) jutott tovább.