Kirúgták a Crystal Palace edzőjét

Alan Pardew-nak amiatt kell távoznia, hogy csapata nyolcat elveszített az utóbbi tíz meccsből az angol labdarúgó-bajnokságban.

A londoni együttes az eddigi 17 forduló alatt csak négyszer nyert, a 17. helyre esett vissza a Premier League-ben. Pardew csaknem két évig dolgozott a Crystal Palace-nál.

Dieter Hecking lett a Borussia Mönchengladbach vezetőedzője. 2013-tól a rivális VfL Wolfsburgot irányította, de két hónapja menesztették.

Elődjét, André Schubertet szerdán rúgták ki, miután 2-1-re kikaptak hazai pályán, épp a Wolfsburgtól.

A Mönchengladbach az elmúlt 11 bajnoki meccséből csak egyet tudott megnyerni, így a tabella 14. helyére csúszott vissza a német bajnokságban. A Bajnokok Ligájában csoportja harmadik helyén végzett, ezzel átkerült az Európa Ligába.

A Paris St. Germainben folytatja Julian Draxler. A világbajnok német játékosért a francia L‘Équipe értesülése szerint 36 millió eurót fizetnek a Wolfsburgnak.

A 23 éves középpályást az Arsenallal is hírbe hozták. A címvédő Paris St. Germain csak harmadik a francia bajnokságban.