BL: Párizsi pofon a Realnak

Di Maria kétszer is betalált korábbi csapata ellen. A Juventusnak nem volt elég kétgólos előny Madridban.

Nyolc mérkőzéssel folytatódott a labdarúgó Bajnokok Ligája.

A játéknap egyik rangadóján a Paris Saint-Germain 3-0-ra verte a Real Madridot. Angel Di Maria két gólt lőtt az első félidőben. A végeredményt Meunier a hosszabbításban állította be.

Az A csoport másik mérkőzésén, a Bruges–Galatasaray találkozón nem esett gól (0-0).

A B csoportban a Bayern München Coman, Lewandowski és Müller góljaival 3-0-ra legyőzte a Crvena Zvezdát.
Az Olympiakosz kétgólos hátrányból felállva 2-2-es döntetlent harcolt ki a Tottenham ellen.

A Dinamo Zagreb az Atalantát, a Manchester City idegenben a Sahtar Donecket verte fölényesen. A Dinamo 4-0-ra, a City 3-0-ra győzött a C csoportban.

A D-ben 2-2-lett az Atlético Madrid-Juventus mérkőzés. A Juventus 2-0-ra is vezetett, Herrera a 90. percben egyenlített.
A Bayer Leverkusen otthon 2-1-re kikapott a Lokomotiv Moszkvától.