Vereséggel tért vissza Williams

Serena Williams döntő rövidítésben kapott ki a lett Jelena Ostapenkótól Abu-Dabiban.

Vereséggel tért vissza gyermeke születése után Serena Williams. A korábbi világelső teniszező döntő rövidítésben kapott ki a lett Jelena Ostapenkótól Abu-Dhabiban, az ottani tornán rendezett bemutató mérkőzésen.

Az ausztrál és a francia nyílt bajnokság címvédőjének találkozója volt az első alkalom, hogy az Egyesült Arab Emírségek fővárosában zajló versenyen nők is pályára léphettek.

A huszonháromszoros Grand Slam-győztes Williams lánya, Alexis Olympia Ohanian szeptember 1-jén született. 36 éves édesanyja január óta nem versenyzett, de már tavasszal bejelentette, hogy folytatja sportpályafutását. Nem sokkal később azt is elárulta, hogy indulni akar a január 15-én kezdődő Australian Openen.