EventsEsemények

NBA: Megint győzött a ligaelső

Bledsoe vezérletével múlta felül a Milwaukee a Houstont.

Újabb mérkőzést nyert a Milwaukee Bucks az észak-amerikai profi kosárlabdaliga alapszakaszában.

A szezon legjobb mutatójával rendelkező csapata, a harmadik negyedben négy triplát a gyűrűbe küldő, 23 ponttal záró Eric Bledsoe vezérletével győzött a Houston Rockets ellen.

A vendégektől James Harden is 23 pontot szerzett, a Milwaukee azonban sima, 108–94-es diadalt aratott.

Hosszabbításba torkolló, kiélezett mérkőzést játszott egymással a Charlotte Hornets és a San Antonio Spurs.

Az utolsó percben 2 ponttal a Spurs vezetett, de 43 másodperccel a rendes játékidő vége előtt Kemba Walker egyenlített.

A hazai hátvéd 106-106 után a hosszabbításban sem állt le. A mérkőzés legjobbja 38 ponttal zárt, a Hornets 125–116-ra győzött.