Foci BL: Messi nélkül is erős a Barcelona

Videónkban a csoportkör harmadik fordulójának eredményei, állása.

Döntetlent hozott a francia Paris Saint-Germain és az olasz Napoli összecsapása a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában. A 2-2-es eredmény úgy állt be, hogy a négyből egy öngól lett, Mário Rui talált a saját kapujába.

Négy gól született a C csoport másik mérkőzésén is. Az angol Liverpool magabiztosan, 4-0-ra verte a szerbeket.

Az A csoportban a Borussia Dortmund mutatott hasonló lendületet: 4-0-ra letarolták a spanyol Atletico Madridot.

A B csoportban a sérült Lionel Messi hiánya sem fogta vissza a Barcelonát, 1-0-ás félidő után 2-0-ra legyőzték az olasz Internazionalét.

A D csoportban nem esett gól a Galatasaray és Schalke találkozóján, a Porto viszont maga alá gyűrte a Lokomotiv Moszkvát. 1-3 lett a végeredmény.