Nagyot varázsolt a Washington Wizards

A Toronto Raptors még így is vezet a párharcban.

Két vereség után hazai pályán 122-103-ra győzni tudott a Washington Wizards a Toronto Raptors ellen a rájátszás 3. meccsén, az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság keleti főcsoportjában. A washingtoniak szinte végig több mint 10 ponttal vezettek. A kanadai együttesen az sem segített, hogy az összecsapás legeredményesebb játékosa ismét a négyszeres All Star, DeMar DeRozan lett, aki 23 pontot dobott.

A mérkőzés nem telt túl jó hangulatban. Már a harmadik percben egy falt miatt majdnem összeverekedett Anunoby és Markieff Morris, amiért egy technikai járt, majd a harmadik negyedben Beal próbálta meg elvenni Valanciunastól a labdát szabálytalanul. A bíró döntésével Serge Ibaka sem értett egyet, így mindhárman technikait kaptak.

A pénteki mérkőzés után a párharc állása 2-1 a Toronto javára. A 4. fordulót vasárnap a fővárosban játsszák majd.