Golf: ez eddig Watson idénye

Az amerikai játékos tavaly "csetlett-botlott", de idén fantasztikusan szerepel..

Elképesztő fölénnyel nyerte meg a csupán 35. helyen kiemelt, amerikai Bubba Watson a golfozók 10 millió dollár összdíjazású, austini Match Play-bajnokságát, az idei világbajnoki sorozat második versenyét.

A világ 64 legjobb golfozója számára kiírt tornán Watson a csoportkörből két győzelemmel és egy döntetlennel jutott tovább. Majd a 16-tól egyenes kieséses rendszerben simán nyerte mérkőzéseit.

A vasárnapi elődöntőben honfitársát, Justin Thomast győzte le úgy, hogy a 18 lyukas pályán az utolsó két szakaszt már nem kellett lejátszani, mert három ütés előnye volt.

A szintén amerikai Kevin Kisner elleni döntőnek pedig már a 12. lyuk után vége szakadt, mivel akkor már hét ütéssel vezetett Watson.