NBA: Washingtonban nyert az Indiana

Szerzői jogok Geoff Burke-USA TODAY Sports

A Pacers már a negyedik a Keleti főcsoportban, éppen a most legyőzött fővárosiak előtt.

Victor Oladipo 33, és Bojan Bogdanovic 20 pontjával Washingtonban nyert 98-95-re az Indiana Pacers az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság alapszakaszában. A vendégek már 17 ponttal is vezettek, ebből maradt három a végére.

A harmadik negyedben a fővárosiak ugyan produkáltak egy 12-0-ás sorozatot, de ez sem volt elég a győzelemhez, pedig 19 másodperccel a vége előtt csak egy pont volt a Pacers előnye. A végeredmény: Washington Wizards - Indiana Pacers 95-98.

Az Indiana két vereség után két győzelemmel zárta négymeccses idegenbeli sorozatát és már a Keleti főcsoport 4. helyén áll.

A Washington éppen ellentétes utat jár be, hiszen sorozatban harmadik alkalommal kapott ki szezonbeli legjobbja, Bradley Beal 22 pontja és karriercsúcsot jelentő 11 lepattanója ellenére is. A Washington Wizards így egy hellyel az Indiana mögött áll a főcsoportban.