Ramos az utolsó pillanatban egyenlített az El Clásicón

Sport

Döntetlennel zárult a spanyol labdarúgó-bajnokság örökrangadója szombat délután. Gól nélküli első félidő után a hazai Barcelona szerzett vezetést Luis Suárez fejesével az 53. percben. Már úgy tűnt, hogy a címvédő megnyeri a találkozót, de az utolsó percben a Real csapatkapitánya, Sergio Ramos egyenlített – szintén fejesgóllal.

Az El Clásicón tehát: Barcelona-Real Madrid 1–1. Ezzel Zinedine Zidane csapata őrzi hat pontos előnyét a bajnoki tabella élén a katalánok előtt.

¡HASTA EL FINAL! Siempre hasta el final. Until the final whistle. Always until the final whistle. #HalaMadrid

A photo posted by Sergio Ramos (@sr4oficial) on

Az euronews büszke arra, hogy világszerte vannak újságírói, készen arra, hogy a helyiek álláspontját is megjelenítsék a világpolitikai eseményekben. Olvasson többet a témáról azon a nyelven, amelyen eredetileg megjelent!