BL - Ötöst rúgott a címvédő

Nyolc mérkőzést rendeztek a labdarúgó Bajnokok Ligája 3.

Nyolc mérkőzést rendeztek a labdarúgó Bajnokok Ligája 3. fordulójában.

Az E csoportban Traoré a 34. percben vezetést szerzett a CSZKA Moszkvának a Monaco ellen, Bernardo Silva a 87. percben egyenlített. A találkozó 1-1-re végződött.

A Leverkusen–Tottenham mérkőzésen nem esett gól (0-0), a csoportban a Monaco áll az élen.

A címvédőnek nem okozott gondot a Legia Warszawa az F csoportban. A Real Madrid Bale, Asensio, Lucas Vazquez és Morata góljaival, valamint Jodlowiec öngóljával 5-1-re nyert. A lengyelek gólját Radovic szerezte büntetőből.

A Dortmund 2-1-re győzött a Sporting vendégeként. A csoportban a két győztes áll az első két helyen.

Harmadik mérkőzését is megnyerte a Leicester a G csoportban. Az angol bajnok 1-0-ra győzött otthon a Köbenhavn ellen. A győztes gólt Mahrez szerezte a 40. percben.

A Leicester fölényesen vezeti csoportját, a másik találkozón a Porto – 0-1-ről fordítva – 2-1-re győzött a Bruges otthonában.

A H csoportban, a Lyon–Juventus mérkőzésen Buffon az első félidőben kivédte Lacazette 11-esét, majd az olaszok szünet után emberhátrányba kerültek Lemina kiállítása miatt. A Juventus mégis nyert 1-0-ra – Cuadrado 76. percben lőtt góljával.

A vendégcsapat diadalmaskodott a csoport másik összecsapásán is. A Sevilla szintén 1-0-ra nyert Nasri góljával a Dinamo Zagreb ellen. A győztesek azonos pontszámmal állnak a csoport első két helyén.