BL - A végén vesztett pontokat a Real Madrid

A csoportkör második fordulójának nyolc találkozójával folytatódott a labdarúgó Bajnokok Ligája.

A Monaco az utolsó pillanatokban mentett pontot a Bayer Leverkusen ellen. Hernandez a németeknek szerzett vezetést a hajrához közelítve, de Glik a 94. percben egyenlített (1-1).

Az E csoport másik mérkőzésén a Tottenham 1-0-ra győzött a CSZKA Moszkva vendégeként.

Döntetlent játszott a címvédő az F csoportban.

Cristiano Ronaldo vezetést szerzett a Real Madridnak Dortmundban, majd Aubameyang még a szünet előtt egyenlített. A második félidőben Varane találatával megint a Realnál volt az előny, a 2-2-s végeredményt aztán Schürrle alakította ki a 87. percben.

Nikolics Nemanja együttese, a Legia Warszawa 2-0-ra kikapott a Sporting otthonában.

Ismét nyert az angol bajnok a G csoportban. A Leicester–Porto összecsapáson egyetlen gól esett. Slimani a 25. percben vette be a vendégkaput, amivel el is döntötte a találkozót (1-0).

A csoport második helyén álló Köbenhavn 4-0-ra verte a Bruges-t.

Megszerezte első győzelmét az Európa-liga címvédője a H csoportban. A Sevilla Ben Yedder 52. percben esett fejesgóljával 1-0-ra nyert a Lyon ellen.