Vb 2018 - Feröeri döntetlennel kezdett a magyar válogatott

Újabb európai válogatottak kezdték meg a labdarúgó világbajnoki selejtezősorozatot.

Az A csoportban nem esett gól a Fehéroroszország–Franciaország mérkőzésen, a vége tehát 0-0 lett.

Svédország és Hollandia 1-1-es döntetlent játszott egymással, Bulgária 4-3-ra legyűrte Luxemburgot.

A B csoport slágermérkőzésén Svájc legyőzte az Európa-bajnok Portugáliát. Az első félidőben Embolo és Mehmedi lőtt gólt, fordulás után pedig már senki sem. Svájc 2-0-ra győzött.

Magyarország Feröeren 0-0-ás döntetlent játszott. A csoport harmadik mérkőzésén: Andorra–Lettország 0-1.

Cipruson Lukaku az első és a második félidőben is a kapuba talált a H csoportban. A második félidőben Carrasco is eredményes volt, Belgium 3-0-ra nyert.

Görögország is három góllal, 4-1-re verte Gibraltárt idegenben. Bosznia-Hercegovina 5-0-ra győzött Észtország ellen.

A G csoportban befejezték a hétfőn félbeszakadt Albánia–Macedónia találkozót. Albánia 2–1-re győzött.