BL - Otthon bukott a Roma

Access to the comments Kommentek

<p>A Porto idegenbeli győzelemmel jutott a labdarúgó Bajnokok Ligája főtáblájára. A portugál csapat a Roma otthonában diadalmaskodott hazai döntetlent követően a selejtező negyedik fordulójában.</p> <p>A Portónak Felipe szerzett vezetést a 8. percben, majd a szünet után Layún (73. p.) és Corona (75.p.) volt eredményes. </p> <p>A Porto 4-1-es összesítéssel jutott tovább.</p> <p>Továbblépett Nikolics Nemanja együttese, a Legia Warszawa is, amely kétgólos sikerét követően 1-1-et játszott otthon az ír Dundalkkel.</p> <p>A keddi párharcokból a Monaco, a Celtic és a Ludogorec jutott még a BL-be. </p> <p>*Bajnokok Ligája<br /> selejtező, 4. forduló, visszavágók*</p> <p>Nem bajnoki ág</p> <p>Roma (olasz)–*Porto* (portugál) 0-3<br /> Az első mérkőzésen: 1–1</p> <p><strong>Monaco</strong> (francia)–Villarreal (spanyol) 1-0 <br /> Az első mérkőzésen: 2–1 </p> <p>Bajnoki ág</p> <p>Viktoria Plzen (cseh)–*Ludogorec* (bolgár) 2-2<br /> Az első mérkőzésen: 0–2</p> <p>Hapoel Beer-Seva (izraeli)–*Celtic* (skót) 2-0<br /> Az első mérkőzésen: 2–5</p> <p><strong>Legia Warszawa</strong> (lengyel)–Dundalk (ír) 1-1<br /> Az első mérkőzésen: 2–0</p>