Copa America: megalázó mexikói vereség

Chile válogatottja 7-0-ra verte Mexikót az amerikai bajnokság negyeddöntőjében.

A címvédő bajnok Chile válogatottja is ott van a négy között a Copa Americában, miután elsöprő, 7-0-ás győzelmet aratott a mexikói csapat ellen a Kalifornia állambeli Levi’s stadionban.

Juan Antonio Pizzi csapata erősen kezdett, Alexis Sánchez és Eduardo Vargas pedig megállíthatatlannak bizonyult a kapu előtt.

Edson Puch talált először a kapuba a 16. percben, majd Eudoardo Vargas duplázta meg a gólok számát egy perccel az első félidő vége előtt.

A második félidő igazi gólparádét hozott: Sánchez 4 perccel a kezdés után lőtt a mexikói kapuba, teljesen elnémítva a mexikói szurkolókat.

Chicharito és csapattársai teljesen esélytelenül nézték végig megalázó vereségüket: Chile-Mexikó 7-0. Az elődöntőben Kolumbia válogatottja várja a chilei csapatot.