BL - Takarékos futballal is döntős a Real

Bejutott a döntőbe a rekordgyőztes a labdarúgó Bajnokok Ligájában. A Real Madrid legyőzte a Manchester Cityt a madridi visszavágón. A spanyolok Bale

A spanyolok Bale – Fernandón megpattanó – lövésével szereztek vezetést a 20. percben.

Több szabályos gól nem esett, Pepe csak lesről indulva talált a hálóba, Fernandinho lövése pedig a kapufát súrolta még az első játékrészben.

A 63. percben Bale fejelt kapufát, az erőtlen angol csapat nemigen veszélyeztetett.

Mivel az első mérkőzés 0-0 volt, a mostani 1-0 döntőbe jutást ért a Realnak. A madridiak ellenfele a fináléban a városi rivális Atlético lesz.